^
Be the Change!

Mini-grantes program has started

Львівська оoсвітня фундація (далі – ЛОФ) оголошує конкурс міні-грантів “Розвиток волонтерського руху на парафіях”. Метою конкурсу є підтримка активної молоді, що хоче здійснювати соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт, дітей у складних життєвих обставинах.

 

Вимоги до проектної пропозиції

Проект має бути написаний парафіяльною молоддю, місцевими ГО чи БО  та парохом парафії і може бути реалізований у таких напрямках:

–  організація дозвілля та освіти дітей цільової групи (навчання, майстер-класи, заходи недільної школи, організація денного табору при парафії для дітей цільової групи);

–  візити у сиротинці та установи інтернатного типу із навчально-виховними заходами (зустрічі, катехизація, арт-напрям тощо).

 

Процес

Парафіяльна молодь, місцева БО чи ГО спільно із парохом (священиком) на парафії визначають напрям діяльності та створюють розклад запланованих заходів. Для отримання міні-гранту спільнота повинна заповнити онлайн аплікаційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/g1JRWjdDaNdefxab2

 

Увага! Перевага надається проектах, в яких статті витрат зосередженні на закупівлі освітніх матеріалів, спорттоварів, канцтоварів, книг тощо

 

Фінансові рамки проекту

Максимальна сума міні-гранту – 15 000 грн.

 

На що варто звернути увагу при розробці проекту?

– Чи зможе проект тривати після завершення грантових коштів?

– Чи є він спрямований на освіту, розвиток та соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт та дітей “вулиці”?

 

Розклад

Просимо подавати Ваші аплікаційні форми та проекти до 30 березня 2017 року. До 20 квітня буде оголошено результати конкурсного відбору.

Проекти-переможці можуть  реалізовуватись протягом травня-листопада 2017 року.

 

Як звітувати?

Описовий звіт, фото та фінансовий звіт (чеки, накладні) просимо надіслати нам до 15 листопада 2017 року. Якщо на цей час Ваш проект ще буде на стадії реалізації, варто написати проміжний короткий звіт та узгодити з ЛОФ дату подання кінцевого звітування.

 

Контактуйте з нами:

parishproject2017@gmail.com

068 706 17 09 – Мар’яна

093 486 74 06 – Станіслав

 

розвиток-волонтерства-на-парафіях

Благодійники: