^
Be the Change!

Осінній вікенд для “Старшого брата”

Багато людей вже сумують за спекотним літом, яке подарувало безліч чудових спогадів, довгих днів, чудових ранків, смачних фруктів, подорожей та цікавих знайомств. Але осінь – це далеко не той привід, через який треба сумувати. Осінь – це нова сторінка цього року, яка готує немало сюрпризів. От і учасники осіннього вікенду у Львові, який відбувся 14-16 жовтня розфарбували свої осінні дні у найяскравіші кольори.  

 

Ми зібрали у гарній компанії близько 20-ти наставників та діток героїв, які є учасниками програми Старший брат – Big brother. Львівські осінні дощі не злякали ні дітей, ні наставників і всі провели незабутній час у великому, але дуже тісному колі. Програма заходу була розрахована на 3 дні і включала три основні напрямки: мистецькі майстер-класи, знайомство з природою та історією Львова, а також тренінг для наставників.

 

bb1

Майстер-клас від  Інтерактивного музею 

 

Під час триденного перебування у Львові діти мали можливість ознайомилися з історією Львова, відвідати чудові майстер-класи від Творчої майстерні “Зірка з неба” та Музей Інтерактивний, подивитися на експозиції Природознавчого Музею, побачити Італійський Дворик (Italian Yard), Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр, взяти участь у захоплюючій екскурсії від Івана та Петра Радковців. Та найбільше емоцій дітям та дорослим приніс Фестиваль шоколаду, де вони куштували шоколадні смаколики.

 

bb3

 

Поки діти з волонтерами ласували солодощами, наставники поповнювали свої знання новими методами взаємодії та взаєморозуміння із дітками-сиротами на тренінгу та обмінювалися досвідом роботи у рідних містах.

 

bb4

 

Щиро дякуємо усім діткам та наставникам, які приїхали на три пізнавальних дні до Львова. Всі заходи програми були можливі завдяки прекрасним люди, яким ми безмежно вдячні за активну позицію, пожертви та час. Якщо ти молодий, активний та хочеш розділити свій вільний час з новим другом – приєднуйся! Для участі в програмі не має значення, чи є в тебе досвід волонтерства, має значення лише бажання та відповідальність 🙂

Благодійники: