^
Be the Change!

Inspiration for BUT project – families

“БУР – це люди, що БУРхливо оБУРюються, проБУРюють, а головне БУРяться й виБУРюють” 

                                                                                                        Анастасія Гулевата, волонтер з Києва
 
093bcd12-8c81-4336-a637-84cbeba23287
 
Такого насиченого літа команда БУР мабуть ще ніколи не мала. 11 міст, 92 дні спільної праці, 391 волонтер з 23 областей України та 17 волонтерів-іноземців із США, Росії, Литви, Польщі та Угорщини. А відтак, 40 відремонтованих помешкань, 12 облаштованих громадських просторів, з яких 1 для собак, 14 муралів та графіті, 17 написаних віршів у міст.
 
zvit-bur-2016
 
Ми хочемо подякувати усім, хто долучився до підтримки БУР! Адже завдяки вам нам вдалось потішити не одну сімю. Усі родини, з якими нам вдалось співпрацювати є особливі своїми життєвими, іноді досить трагічними, історіями, однак вони надихають тим, що не втрачають віри в чудо. І ми радіємо, що мали можливість їм допомагати. Зокрема, хочемо поділитись із вами кількома історіями:
 
85ac69c6-6f51-4565-9575-a1eef387a20b

м. Сватове Луганської області

Мама Світлана осиротіла в 4 роки, а зараз самостійно виховує двох діточок – Марічку та Святославчика. Дім, у якому вони проживають знаходиться у комунальній власності, тому зрозуміло наскільки погані там були умови. Нам вдалось відновити 3 кімнати, а також відремонтувати дах. А ще наша художниця перетворила їхню пічку на справжній арт-об’єкт.

 

8bec3579-272d-414f-ad0e-20a49498c198

 

Багатодітна сім’я Миколи та Раїси – то насправді якесь унікальне явище. Такого випромінювання добра та любові від практично незнайомих людей ми ще не зустрічали. Веселі батьки, завжди усміхнені діти, відкритість та щирість створюють  чарівну атмосферу затишку і заряджають бажанням їм допомагати. Це та сім’я, від якої волонтери просто не хотіли їхати. Надихає те, що батько своїми силами будує дім вечорами після роботи, а впродовж двох тижнів БУР і взагалі взяв відпустку на роботі, щоб повністю присвятити себе спільній з волонтерми праці. Детальніше про наші пригоди у Мелітополі можете подивитися у відео:

 

 

Однією із чи не найпріоритетніших категорій населення, з якими ми вирішили працювати цього року були сім’ї АТО.

 

e58eb9dd-892b-4c04-ad9f-29c19a4d228e

м. Сміла Черкаської області

Пан Микола – тато трьох дітей, майданівець та герой АТО, що пройшов Іловайськ, який своїми діями показав як це бути справді патріотом України. Сильний духом, хоробрий та незламний чоловік, працювати у якого було нам за честь. Особливістю роботи в його домі стало те, що ми планували відремонтувати одну кімнату, поміняти вікна та оновити кухню, а вийшло так, що пан Микола продовжив вже після нас ремонт в домі і идозмінив все так, як він з дітьми та дружиною давно мріли. Тішимось, що дали поштовх до таких змін і радіємо, що відтепер у їхньому домі стало ще затишніше. 

І це лише три історії з 40 сімей, що нас вразили. Нам надзвичайно таланило знаходити насправді унікальних людей, у помешканнях яких працювати по-справжньому хочеться. Класно розуміти, що ця допомога в подальшому здатна змінювати життя тих сімей. Ціле літо такої спільної праці показало, що у цьому житті немає нічого випадкового, ми не спроста знаходили саме ТІ сім’ї, зустрічались із саме ТИМИ людьми та залучали до БУР саме ТИХ волонтерів. Ми вирімо в те, що ми робимо і щиро сподіваємось, що ця діяльність принесе свої щедрі плоди.

Благодійники: