^
Be the Change!

БУР-team вирушає в подорож

Хочемо поділитися чудовою новиною – БУР-team сьогодні вирушає у мандри 🙂

 

Дві команди їдуть на місяць зі Львова у подорож містами України, щоб затвердити міста для БУР-2017. Маршрут охоплює наступні області України:  Донецьку, Луганську, Запорізьку, Херсонську, Дніпровську, Одеську, Львівську та  Закарпатську.  БУР росте і цього року ми будемо допомагати сім’ям героїв АТО та багатодітним сім’ям по всій Україні.  

Основні зусилля намагаємось сконцентрувати звісно на сході України, який найбільше постраждав від воєнних дій. Але всюди є люди, що потребують допомоги, тому будемо докладати зусиль не тільки у прифронтових територіях.

 

burpromo

 

В ході нашої поїздки ми будемо відбирати міста для БУР-2017, знайомитись з місцевими громадами, проводити презентації у навчальних закладах, спілкуватися зі ЗМІ, знайомитись з місцевим бізнесом та плануватимемо подальшу діяльність. Цього року ми дали можливість місцевим громадам проявити себе та самим зголошуватись, щоб БУР приїхав до їхнього міста і функціонував за їх підтримки. Щоб краще познайомитись та роздивитись довкола плануємо, що в обраних містах будемо по два тижні.

 

Слідкуй за нами у FB та VK, щоб бути в курсі всіх новин та приєднуйся до БУР-2017 🙂

Благодійники: