наша діяльність спрямована на залучення молоді до реалізації соціальних проектів з метою поширення волонтерського руху в Україні
спільні ідеї та ідейників для підвищення відповідальності та активності людей у своїх містах щодо вирішення гострих проблем, які існують в українському суспільстві
лідерів, які беруть на себе відповідальність за розвиток держави та можуть простими кроками покращувати становище найбільш незахищених категорій населення
громади, адже віримо, що саме місцеві спільноти відіграють ключову роль у формуванні добробуту регіонів.
Львівська освітня фундація (далі - ЛОФ) оголошує конкурс заявок на участь в освітній програмі “Школа відповідального служіння” для релігійних громад зі всієї України. Програма відбуватиметься в період вересня 2020 року - серпня 2021 року.
“Школа відповідального служіння” складається з двох модулів та практичної роботи над проєктом.
На першому модулі ви зможете дізнатися про те як створювати проєкти та їх реалізовувати. Чотири члени вашої команди, які приїдуть разом з вами, дізнаються більше про створення проєктів та аналіз потреб громади. Вони зможуть запалитися ідеями, отримати поради від викладачів про те як найкраще планувати свою діяльність.
На другом модулі наші експерти вирушають до вас у громаду. Протягом трьох днів, експерти та викладачі разом з 10 - 15 членами вашої команди зможуть обговорювати, мріяти, планувати та дискутувати. В результаті, ви зможете створити Стратегію розвитку вашої громади та зможете запланувати послідовну діяльність команди.
За результатами другого модулю, ви отримаєте змогу податися на грант та здобути фінансування для вашого проєкту.
Учасники програми: 6 релігійних громад. Команди, що повинні бути представлені священником та активними представниками спільноти (не більше 15 осіб), з них 50 % молоді.
Умови участі у конкурсі:
Щоб стати учасником програми необхідно заповнити онлайн заявку за посиланням.
Ви здобудете знання:
Ви навчитеся:
Інструменти, які ви отримаєте:
Формат та терміни проведення програми
Освітня частина буде відбуватися очно, з дотриманням карантинних норм.
МОДУЛЬ У ЛЬВОВІ ДЛЯ ВСІХ КОМАНД* (не більше 4 представників з однієї громади) - 23-26 вересня.
День 1. Аналіз громади
День 2. Ідея
День 3. Комунікація та PR проєкту
День 4. Ділення досвідом від учасників Школи попередніх років
МОДУЛЬ В ГРОМАДІ
День 1. Планування та управління проєктами
День 2. Локальний фандрейзинг
Пропоновані дати модулів:
15-16 жовтня - Перша громада
22-23 жовтня - Друга громада
12-13 листопада - Третя громада
19-20 листопада - Четверта громада
26-27 листопада - П’ята громада
10-11 грудня - Шоста громада
Частина реалізації проєкту:
14 - 31 грудня - Прийом заявок на участь у конкурсі ґрантів
1 - 21 січня - Розгляд заявок, оголошення результатів
1 березня - 15 серпня - реалізація підтриманих проектів, менторський супровід (ЛОФ + випускники), візити в громади.
Щоб стати учасником програми необхідно заповнити онлайн заявку за посиланням.
* Участь у проєкті для учасників покривається за рахунок Львівської освітньої фундації: навчальні тренінги, менторство від експертів, проживання та харчування на модулі у Львові.
Контактуйте з нами:
Наталя Шалата - керівниця програми
school.of.liable.ministry@gmail.com
+38 068-707-40-11
Станіслав Клосовський - адміністратор програми
volunteerproject.lef@gmail.com
+38 093-486-74-06
БільшеСоціальні інновації громад - це модульна освітня програма, що підтримує активні парафіяльні громади України та їхні інноваційні соціальні ідеї.
Львівська освітня фундація відкрила набір на дві навчальні програми для священників: Соціальні інновації громад та Школа відповідального служіння.
Програма Соціальні інновації громад побудована довкола ідеї соціального проєкту. На початку священнику разом з ініціативною групою мають запропонувати, який соціальний проєкт вони хочуть зробити в громаді та обрати одну людину, яка разом зі священником пройде навчання на програмі.
Навчання починається 19 жовтня і триває до 2 грудня 2020 року. Програма складається з двох частин: навчальна та практична. Навчальна частина складається з трьох модулі в м. Львові (смт. Брюховичі) та освітніх заходів у онлайн форматі. Практична частина полягає у написанні грантових заявок та реалізація заявлених проєктів, включає менторський супровід команд.
Програма включає такі навчальні курси як “Аналіз потреб та ресурсів громади”, “Соціальні послуги та інновації”, “Організаційний розвиток”, “Проєктний менеджмент”, “Комунікації”, “Волонтерський менеджмент” та “Фандрейзинг”.
Протягом трьох модулів, ви крок за кроком розвиваєте свою ідею: шукаєте на які потреби громади вона зможе відповісти, як його зорганізувати та де знайти ресурси на його реалізацію. Між модулями, ментори дають вам завдання, і таким чином ви зможете одразу пропланувати свій проєкт, а також поділитися знаннями зі всією командою.
За три модулі ваша ідея перетвориться у готовий проєкт, і ви зможете заповнити аплікаційну форму, щоб подати її на грантовий конкурс. Десять команд виграють фінансування на реалізацію проєкту та менторську підтримку.
Заявку на участь у програмі можна подати до 7 вересня включно, заповнивши коротку форму за посиланням.
Освітня частина
19 - 21 жовтня - І модуль - Аналіз громади, соціальні послуги та інновації. Обмін досвідом
9 - 11 листопада - II модуль. Усвідомлення місії. Організаційний розвиток, розвиток проектного мислення
30 листопада - 2 грудня - III модуль. Комунікації. Волонтерський менеджмент. Фандрейзинг
Важливо! Шановні заявники звертаємо вашу увагу на те, що навчальна частина програми відбувається у робочі дні! Для уникнення непорозумінь просимо Вас попередньо вивільнити вказані дати, щоб присвятити їх навчанню. Наголошуємо, що умовою участі в програмі та отримання ґранту є присутність на всіх навчальних модулях та виконання усіх домашніх завдань.
Практична частина - реалізація проєктів та менторський супровід
2 -27 грудня - прийом заявок
27 грудня - 1 лютого - розгляд заявок, оголошення результатів
15 лютого - 15 серпня - реалізація підтриманих проектів, менторський супровід від команди Львівської освітньої фундації, а також Спільноти випускників
Хто отримає ґрант?
У підсумку програми буде обрано 10 команд, які отримають міні-ґранти від Львівської освітньої фундації у розмірі до 30 000 грн. на реалізацію проєктів, опрацьованих у рамках навчальної програми.
Фінансові питання:
Організатори покривають всі витрати, пов'язані з участю у програмі (проживання, харчування, роздаткові матеріали), а також частково трансфер учасників до місця проведення освітніх заходів (смт.Брюховичі).
Заявку на участь у програмі можна подати до 7 вересня включно, заповнивши коротку форму за посиланням.
Контакти адміністраторки програми:
Анастасія ДИШКАНТ
+38 (073) 14 11 702
volunteerproject.lef@gmail.com
Контакти координатора програми:
Станіслав КЛОСОВСЬКИЙ
+38 (093) 4867 406
volunteerproject.lef@gmail.com
Більше
Програма спрямована на підтримку локальних молодіжних волонтерських ініціатив в малих (сільських, селищних, міських) громадах.
Мета програми: розвиток малих громад України через підтримку активної молоді.
Цілі:
Формат програми: щорічний конкурс грантів, неформальні освітні заходи (тренінги, конференції, форуми), менторство та супровід волонтерських груп протягом реалізації проектів.
Політика конкурсу грантів
Конкурс грантів відбувається один раз в рік. Максимальна сума міні-гранту до 20 000 грн. Витрати на харчування не покриваються. Власний внесок подавача необов’язковий, але його наявність позитивно впливатиме на оцінку проекту.
Вимоги до проектів-учасників конкурсу грантів:
Контакти координатора програми:
Анастасія ДИШКАНТ
+38 (073) 141 17 02
volunteerproject.lef@gmail.com
БільшеПрограма розвитку потенціалу малих громад Львівщини в рамках програми “Розвиток волонтерства в громадах”.
Мета - підтримати розвиток культури та міжсекторальної співпраці у 10 громадах Львівської області шляхом реалізації комплексної культурно-освітньої програми та мікроґрантування.
Цілі програми:
Що змінилося в громадах після участі в програмі?
За 2 роки існування програми відбулося чимало локальних змін. Львівщина розвивається завдяки небайдужості її громадян. Названі зміни - це ще не весь перелік усього, що відбулося і чим пишаємося ми, Львівська освітня фундація.
Детальніше про здобутки попередників, їхні виклики та шлях до змін можна дізнатися тільки зі середини, побувши учасником, а в результаті переможцем програми "АктивуйСя".
Умови участі в програмі:
Дорожня карта програми
Хід реалізації програми:
Контакти координатора програми:
Станіслав КЛОСОВСЬКИЙ
+38 (093) 4867 406
volunteerproject.lef@gmail.com
______________________
Програму реалізовує Львівська освітня фундація та Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.
На фото заняття у Волонтерському центрі м. Жидачів Львівської обл. Фото зі сторінки керівниці центру Оксани Полівчак у ФБ. Автор світлини - Ігор Іванців.
БільшеАктивна церква в громаді
Конкурс міні-грантів 2021
Програма грантової підтримки соціальних ініціатив, які здійснюють священики та релігійні спільноти у своїх громадах по всій території України (крім тимчасово окупованих територій)
Координаторка програми: Дишкант Анастасія, БО “Львівська освітня фундація”.
Цілі програми:
Географія програми:
Уся територія України, окрім тимчасово окупованих територій.
Формат програми:
Щорічний конкурс грантів, неформальні освітні заходи (тренінги, конференції, форуми), менторство та супровід соціальних проєктів протягом реалізації програми.
Політика конкурсу грантів
Конкурс грантів відбувається один раз в рік. Максимальна сума міні-гранту до 25 000 грн. Витрати на харчування, транспортування та оплату праці не покриваються. Ми не підтримуємо будівництво дитячих майданчиків та капличок. Також ми не підтримуємо проєкти, цілями яких є виключно закупівля техніки чи ремонтні роботи без проведення роботи із цільовою групою.
Цільова авдиторія програми:
Учасниками конкурсу міні-грантів можуть стати:
Умови участі в програмі:
Проєкти, які не відповідають умовам участі в програмі не будуть розглядатись на конкурсі
Заповніть аплікаційну форму проєкту та надішліть на пошту volunteerproject.lef@gmail.com до 21 березня 2021 року включно із темою листа “На конкурс АЦГ”.
Вимоги до проєктів
Календарний план програми:
Ідентифікація: 870 9730 3970
Код доступу: 041470
Ідентифікація: 870 9730 3970
Код доступу: 041470
Заповніть аплікаційну форму проєкту та надішліть на пошту volunteerproject.lef@gmail.com до 21 березня 2021 року включно із темою листа “На конкурс АЦГ”.
БільшеЛьвівська освітня фундація (далі - ЛОФ) оголошує конкурс заявок на участь в освітній програмі “Школа відповідального служіння” для релігійних громад зі всієї України. Програма відбуватиметься в період вересня 2020 року - серпня 2021 року.
“Школа відповідального служіння” складається з двох модулів та практичної роботи над проєктом.
На першому модулі ви зможете дізнатися про те як створювати проєкти та їх реалізовувати. Чотири члени вашої команди, які приїдуть разом з вами, дізнаються більше про створення проєктів та аналіз потреб громади. Вони зможуть запалитися ідеями, отримати поради від викладачів про те як найкраще планувати свою діяльність.
На другом модулі наші експерти вирушають до вас у громаду. Протягом трьох днів, експерти та викладачі разом з 10 - 15 членами вашої команди зможуть обговорювати, мріяти, планувати та дискутувати. В результаті, ви зможете створити Стратегію розвитку вашої громади та зможете запланувати послідовну діяльність команди.
За результатами другого модулю, ви отримаєте змогу податися на грант та здобути фінансування для вашого проєкту.
Учасники програми: 6 релігійних громад. Команди, що повинні бути представлені священником та активними представниками спільноти (не більше 15 осіб), з них 50 % молоді.
Умови участі у конкурсі:
Щоб стати учасником програми необхідно заповнити онлайн заявку за посиланням.
Ви здобудете знання:
Ви навчитеся:
Інструменти, які ви отримаєте:
Формат та терміни проведення програми
Освітня частина буде відбуватися очно, з дотриманням карантинних норм.
МОДУЛЬ У ЛЬВОВІ ДЛЯ ВСІХ КОМАНД* (не більше 4 представників з однієї громади) - 23-26 вересня.
День 1. Аналіз громади
День 2. Ідея
День 3. Комунікація та PR проєкту
День 4. Ділення досвідом від учасників Школи попередніх років
МОДУЛЬ В ГРОМАДІ
День 1. Планування та управління проєктами
День 2. Локальний фандрейзинг
Пропоновані дати модулів:
15-16 жовтня - Перша громада
22-23 жовтня - Друга громада
12-13 листопада - Третя громада
19-20 листопада - Четверта громада
26-27 листопада - П’ята громада
10-11 грудня - Шоста громада
Частина реалізації проєкту:
14 - 31 грудня - Прийом заявок на участь у конкурсі ґрантів
1 - 21 січня - Розгляд заявок, оголошення результатів
1 березня - 15 серпня - реалізація підтриманих проектів, менторський супровід (ЛОФ + випускники), візити в громади.
Щоб стати учасником програми необхідно заповнити онлайн заявку за посиланням.
* Участь у проєкті для учасників покривається за рахунок Львівської освітньої фундації: навчальні тренінги, менторство від експертів, проживання та харчування на модулі у Львові.
Контактуйте з нами:
Наталя Шалата - керівниця програми
school.of.liable.ministry@gmail.com
+38 068-707-40-11
Станіслав Клосовський - адміністратор програми
volunteerproject.lef@gmail.com
+38 093-486-74-06
БільшеСоціальні інновації громад - це модульна освітня програма, що підтримує активні парафіяльні громади України та їхні інноваційні соціальні ідеї.
Львівська освітня фундація відкрила набір на дві навчальні програми для священників: Соціальні інновації громад та Школа відповідального служіння.
Програма Соціальні інновації громад побудована довкола ідеї соціального проєкту. На початку священнику разом з ініціативною групою мають запропонувати, який соціальний проєкт вони хочуть зробити в громаді та обрати одну людину, яка разом зі священником пройде навчання на програмі.
Навчання починається 19 жовтня і триває до 2 грудня 2020 року. Програма складається з двох частин: навчальна та практична. Навчальна частина складається з трьох модулі в м. Львові (смт. Брюховичі) та освітніх заходів у онлайн форматі. Практична частина полягає у написанні грантових заявок та реалізація заявлених проєктів, включає менторський супровід команд.
Програма включає такі навчальні курси як “Аналіз потреб та ресурсів громади”, “Соціальні послуги та інновації”, “Організаційний розвиток”, “Проєктний менеджмент”, “Комунікації”, “Волонтерський менеджмент” та “Фандрейзинг”.
Протягом трьох модулів, ви крок за кроком розвиваєте свою ідею: шукаєте на які потреби громади вона зможе відповісти, як його зорганізувати та де знайти ресурси на його реалізацію. Між модулями, ментори дають вам завдання, і таким чином ви зможете одразу пропланувати свій проєкт, а також поділитися знаннями зі всією командою.
За три модулі ваша ідея перетвориться у готовий проєкт, і ви зможете заповнити аплікаційну форму, щоб подати її на грантовий конкурс. Десять команд виграють фінансування на реалізацію проєкту та менторську підтримку.
Заявку на участь у програмі можна подати до 7 вересня включно, заповнивши коротку форму за посиланням.
Освітня частина
19 - 21 жовтня - І модуль - Аналіз громади, соціальні послуги та інновації. Обмін досвідом
9 - 11 листопада - II модуль. Усвідомлення місії. Організаційний розвиток, розвиток проектного мислення
30 листопада - 2 грудня - III модуль. Комунікації. Волонтерський менеджмент. Фандрейзинг
Важливо! Шановні заявники звертаємо вашу увагу на те, що навчальна частина програми відбувається у робочі дні! Для уникнення непорозумінь просимо Вас попередньо вивільнити вказані дати, щоб присвятити їх навчанню. Наголошуємо, що умовою участі в програмі та отримання ґранту є присутність на всіх навчальних модулях та виконання усіх домашніх завдань.
Практична частина - реалізація проєктів та менторський супровід
2 -27 грудня - прийом заявок
27 грудня - 1 лютого - розгляд заявок, оголошення результатів
15 лютого - 15 серпня - реалізація підтриманих проектів, менторський супровід від команди Львівської освітньої фундації, а також Спільноти випускників
Хто отримає ґрант?
У підсумку програми буде обрано 10 команд, які отримають міні-ґранти від Львівської освітньої фундації у розмірі до 30 000 грн. на реалізацію проєктів, опрацьованих у рамках навчальної програми.
Фінансові питання:
Організатори покривають всі витрати, пов'язані з участю у програмі (проживання, харчування, роздаткові матеріали), а також частково трансфер учасників до місця проведення освітніх заходів (смт.Брюховичі).
Заявку на участь у програмі можна подати до 7 вересня включно, заповнивши коротку форму за посиланням.
Контакти адміністраторки програми:
Анастасія ДИШКАНТ
+38 (073) 14 11 702
volunteerproject.lef@gmail.com
Контакти координатора програми:
Станіслав КЛОСОВСЬКИЙ
+38 (093) 4867 406
volunteerproject.lef@gmail.com
Більше
Мрієте про те, щоб зробити ще один крок?
Львівська освітня фундація розпочинає набір на програму «Соціальні інновації громад»! Ми шукаємо команди, які мають інноваційні ідеї та прагнуть розвивати свою громаду.
Ми пропонуємо 3 модульну навчальну програму, в рамках якої ви:проаналізуєте власну громаду, визначите ключові проблеми та потенціал;
пропрацюєте ідею соціального проєкту з точки зору менеджменту, командотворення, комунікацій та фандрейзингу;
познайомитеся з успішними соціальними проєктами релігійних громад України;
отримаєте можливість фінансової підтримки на втілення проєкту;
здобудете можливість подальшої участі у Спільноті випускників Львівської освітньої фундації.
Для того, щоб взяти участь заповніть реєстраційну форму: https://bit.ly/SocInnCom1.
Посилання на детальний опис програми: https://bit.ly/SocInnCom2.
Leshchyshyn Prize – це щорічна програма підтримки молодих соціально активних лідерів та їхніх соціальних проєктів зі всієї України.
Програма Leshchyshyn Prize заснована в честь Марії Шкільник-Лещишин, життя якої є яскравим прикладом християнських цінностей: самовідданості, щедрості та співчуття часто на шкоду матеріальному комфорту для своєї родини. Повна назва ґранту "Премія ім. Марії Шкільник-Лещишин" за службу бідним " ("Leshchyshyn Prize"). Засновниця програми п.Анастасія Шкільник.
Мета програми: Надихати молодих громадських діячів до сприяння еволюції громадянського суспільства в Україні. На нашу думку така еволюція залежатиме від усвідомлення проблем її найбідніших та найбільш маргінальних груп населення, а також від здатності реалізовувати ініціативи щодо інтеграції цих груп у життя суспільства.
Максимальний розмір ґранту складає 3 000 кан. дол. (орієнтовно 60 000 грн.)
Можливі цільові групи проєктів:
Часові рамки програми у 2020 році:
7-21 липня: Прийом заявок.
21 липня - 1 серпня : Розгляд пропозицій.
Серпень - Листопад: Виконання проєкту.
30 листопада: Останній день звітування
Критерії відбору проєктів:
Конкурсна комісія обирає серед номінантів одного переможця.
Наші контакти
БО «Львівська освітня фундація»
м.Львів, вул. Політехнічна 4/6
+38 (093) 486 74 06 - Станіслав Клосовський
volunteerproject.lef@gmail.com
www.lef.org.ua
Відділ Розвитку громад розробив коротку комунікаційну пам'ятку для здобувачів грантової підтримки!
У Документі, який прикріплюється до новини ви можете знайти інформацію про те
Ця пам'ятка є частиною відповідальності за договором між організаціями, які отримують підтримку та Відділом Розвитку Громад Львівської освітньої фундації.
Посилання на Комунікаційну пам'ятку.
БільшеАктивно берете участь у розвитку громади, але відчуваєте брак знань та ресурсів? Можете написати конкретний список проблем в громаді та маєте ідеї як їх вирішити? Впевнені, що співпраця молоді, бізнесу, влади і церкви можуть створити
якісні соціальні зміни?
Вітаємо, ви - ідеальний учасник для програми Розвиток волонтерства в громадах!
Ми пропонуємо вам заповнити заявку на конкурс, отримати фінансову підтримку соціального проєкту та коротке навчання.
Розвиток волонтерства в громадах - це програма підтримки локальних молодіжних волонтерських ініціатив в малих (сільських, селищних, міських) громадах України.
Хто може брати участь у конкурсі?
Щоб взяти участь у конкурсі:
Важливі дати програми:
Максимальний розмір ґранту становить 20 000 грн. Проте, ми очікуємо, що ви також долучитеся фінансово до проєкту та покриєте 20% від загального бюджету. (Ми рекомендуємо вам провести фандрайзингові заходи, щоб залучити додаткове фінансування - благодійні ярмарки, свята і т.д. або ж передбачити у проекті фінансовий внесок за участь у заходах. Також, рекомендуємо залучитися матеріальною підтримкою місцевого бізнесу та органів місцевого самоврядування).
Важливо! Кошти ґранту не можуть бути використані на:
- проведення літніх дитячих таборів без продовження у рамках проєкту подальшої діяльності з цільовою групою;
- будівництво каплиць, дитячих майданчиків тощо;
- закупівлю матеріалів, техніки та ін. без здійснення безпосередньої роботи з цільовою групою;
- харчування учасників заходів на суму більшу ніж 20% від затребуваної суми;
- подарунки учасникам заходів;
- виплату винагороди тренерам, аніматорам тощо ( за винятком тих випадків, коли неможливе надання послуг на волонтерських засадах).
____________________________
Контакти координаторки програми
volunteerproject.lef@gmail.com
+380 73 14 11 702
Анастасія Дишкант
Більше
Львівська освітня фундація у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА вчетверте оголошують відкритий конкурс на участь в щорічній програмі комплексної підтримки синергійних зв'язків релігійних громад та закладів культури на Львівщині.
Мета програми: Підтримати розвиток культури та міжсекторальної співпраці у громадах Львівської області шляхом реалізації комплексної культурно-освітньої програми та мікроґрантування.
Географія учасників програми: Львівська область
Цілі програми:
Хід реалізації програми
Дорожня карта програми
Умови участі в програмі:
Терміни подання документів для участі у проєкті:
Прийом заявок на проєкт з 27 січня до 29 лютого 2019 року.
Інформація куди приносити або надсилати заявки:
Заявка на участь у програмі (заповнена за встановленим зразком) приймається щоденно з 09.00 до 18.00 год., крім суботи, неділі та святкових днів за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14, каб. 35, Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА
або можуть бути надіслані на електронну пошту Департаменту uklviv@ukr.net з позначкою "На конкурс “АктивуйСЯ".
Контактний телефон для довідок від
Департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА: (032) 261-22-26.
Контактна особа від Львівської освітньої фундації:
Станіслав КЛОСОВСЬКИЙ
+38 (093) 4867 406
volunteerproject.lef@gmail.com
БільшеНаша Фундація динамічно розвивається і час до часу потребує нових людей. Саме зараз для Вас є унікальна можливість познайомитись з нами у процесі роботи.
Розпочинаємо пошук Менеджера з комунікацій у Відділ розвитку громад.
Тобі до нас, якщо:
1. Маєш досвід праці менеджером з комунікацій не менше 1 року.
2. Можеш розпрацювати комунікаційну стратегію відділу та кожної програми окремо.
3. Можеш донести до громади інформацію про роботу та можливості відділу.
4. Розумієш специфіку роботи неурядового сектору та не боїшся священників :-)
5. Не боїшся відряджень Україною і не тільки, та готовий до гнучкого графіку роботи.
6. Маєш навички організації та проведення медіа заходів різних форматів.
7. Вмієш якісно висвітлювати інформацію на сайті, в соціальних мережах, youtube каналі та інших комунікаційних платформах.
8. Любиш писати статті, інтерв'ю та смачні лонгріди.
9. Можеш розробити та підготувати пром-матеріали відділу та програм відділу.
10. Подбаєш про якісне фото та відео висвітлення роботи відділу.
11. Проводиш тренінги та навчання з комунікацій (вітається).
12. Знаєш англійську мову хоча б на рівні upper intermediate (дуже вітається).
13. Маєш досвід співпраці із ЗМІ (домовлятися про інтерв'ю, запрошувати на події, писати прес-анонси та прес-релізи, організовувати брифінги).
14. Повністю береш на себе налагодження співпраці та партнерства з іншими організаціями в сфері поширення та висвітлення інформації.
15. Будеш дбати також за якісну комунікацію всередині команди, між проектна співпраця та синергія.
Якщо ти людина ідеї, любиш працювати на якісний результат, тебе не лякає глибина і ти 100% командний гравець,тоді не зволікай, ти нам потрібен/на!
Резюме надсилати сюди: lef.socialprojects@gmail.com
За детальнішою інформацією до керівника Відділу розвитку громад - Наталі Шалати.
Завдяки Львівській освітній фундації та фонду Ginger наші підопічні, родина з 5 усиновленими дітьми у Слов’янську, найближчим часом оселиться в новому будинку. Щира подяка!»
"Волонтери БУР отримують велику нагороду - нових друзів-однодумців, які живуть у різних куточках світу! Пам'ятайте, що найбільше багатство - це друзі, які поруч у будь-яких моментах твого життя"