^
Будь зміною!

Набір на навчальну програму “Студії Живої Парафії” у Краматорську

Львівська освітня фундація спільно з БФ “Карітас України” запрошують релігійні громади Донецького, Харківського та Одеського Екзархатів УГКЦ до участі у другому наборі навчальної програми Студії Живої Парафії, що відбуватиметься протягом вересня 2018 – квітня 2019 рр.

 


    

Студії Живої Парафії – це теоретико-практична модульна навчальна програма з адміністрування соціальних проектів для представників парафій УГКЦ з можливістю отримати міні-ґрант на реалізацію соціального проекту своїй громаді після закінчення теоретичної частини курсу.

 

Часові рамки проекту:

Жовтень-грудень 2018 року – 3 навчальні модулі по 3 дні у Краматорську.

Січень – квітень 2019 року – конкурсний відбір, фінансування та реалізація проектів із менторським супроводом експертів Львівської освітньої фундації.

 

Чому варто спробувати?

Протягом 8 місяців програми з учасниками працюватимуть тренери, які мають особистий досвід в сфері реалізації соціальних проектів у локальних громадах. Для обміну досвідом, учасники відвідають релігійні громади, що успішно розвивають соціальне служіння в Україні. У підсумку 10 учасників програми отримають міні-гранти у розмірі до 20 000 грн. на реалізацію соціальних проектів, розроблених під час навчання.

 

Хто може брати участь?

20 парафіяльних громад УГКЦ з Одеського, Харківського та Донецького екзархатів, представлені 1 священиком та 1 активним членом релігійної спільноти. Загалом участь у програмі зможуть взяти 40 учасників.

 

Що варто знати про програму?

Програма складається з трьох навчальних модулів, після закінчення яких учасники будуть:

 

Розуміти: теоретичні основи управління, “колективний імунітет громади”, основні напрямки соціальних проектів та масштаби їх впливу на різні категорії людей, основні техніки менеджменту проектів, інструменти налагодження партнерських зв’язків між різними інституціями у громаді (церква-школа-органи місцевого самоврядування і т.д.), моделі управління фінансами організації.

 

Вміти: розподіляти ролі та відповідальності у команді, продуктивно комунікувати як всередині команди так і в публічному просторі, здійснювати стратегічне планування діяльності.

 

Мати: власні соціальні ідеї, описані у форматі соціального проекту, можливість отримати фінансування на його реалізацію, а також нагоду відвідати організації, що мають  досвід роботи у соціальній сфері.

 

Що потрібно для участі?

  • Аплікаційна форма, яку можна заповнити за посиланням
  • Ідея, яка здатна якісно покращити життя Вашої громади

 

Хто отримає ґрант?

У підсумку програми комісія обере 10 команд, які отримають міні-ґранти від Львівської освітньої фундації на реалізацію проектів, опрацьованих у рамках навчальної програми.

 

Фінансові питання

Організатори покривають всі витрати, пов’язані з участю у програмі (проживання, харчування, переїзд).

 

Коли і куди подавати заявки на участь у програмі?

  • Заявки від сьогодні і до 25 вересня (23:59) можна заповнювати за посиланням https://goo.gl/forms/XLlNn35qh7JHdGzw1

 

Контакти координатора програми:

Станіслав КЛОСОВСЬКИЙ

+38 (093) 4867 406

volunteerproject.lef@gmail.com

 

Контакти асистента:

Анастасія ДИШКАНТ

+38 (073) 14 11 702

volunteerproject.lef@gmail.com

 

__________________________________________________

Програму реалізує Львівська освітня фундація в рамках програми Карітасу України «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі в житті громад на місцевому рівні». Під патронатом Відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ. За фінансової підтримки Renovabis, CNEWA та Catholic Relief Services.

Благодійники: