^
Будь зміною!

Результати конкурсу Розвиток волонтерства в громадах!

 
 
 
Конкурс міні-ґрантів Розвиток волонтерства в громадах від Львівської освітньої фундації – завершено !
Більше 141 заявок і сотні людей, які мріяли разом з нами як може виглядати їх громада вже за кілька місяців посиленої роботи. За місяць ми познайомилися з ініціативами зі всієї України та обрали 25 команд, які вміють підтримувати, співпрацювати та знаходити вирішення для викликів!
 
Саме вони отримають коротке навчання через онлайн вебінари, менторський супровід та фінансування для своїх проєктів. Серед переможців є простори для жінок у скрутних обставинах, молодіжні тренінгові простори для формування лідерських якостей, соціальні їдальні.
 
Вітаємо :
– Простір пізнання, розвитку та творчості для людей та молоді, від релігійної громади УГКЦ с. Любешка. Створення простору для дітей та молоді, формування ціннісних навиків за допомогою спільного відпочинку та спілкування.
 – Курс молодого лідера «Формація успіху», парафія УГКЦ свято мученика Миколая Чернецького м. Золочів. Створення тренінгового простору по формуванню лідерських якостей у школярів.
– «Стоп! Алкоголь. Наркотик. Куріння» (С.А.Н.К), Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль. Адвокаційна кампанія проти залежностей, зйомки фільму про шкідливий вплив на організм.
– «Молоді та ініціативні», Релігійна громада Вознесіння Господнього Луцького екзархату УГКЦ, м. Дубно. Зустрічі з молоддю та виховання на християнських засадах.
– «Парафіяльна іконописна школа для дітей та молоді», Релігійна громада УГКЦ парафії святого Миколая у с. Стрілків. Створення платформи для додаткової освіти, культурного та духовного розвитку дітей та молоді селі з кризових сімей.
– «Mojo (мобільна) журналістика в сільській громаді», Парафія Святого Архістратига Михаїла с. Волоське. Школа журналістики для молоді сільської громади.
«Разом до змін!», ГО «Єдина родина Кропивччини». м. Кропивницький. Підтримка жінок у складних життєвих обставинах.
– Школа волонтера «Агенти доброї волі», ГО «Молодіжне об`єднання «Активуйся», Народний дім с.Добряни. Навчальний курс по створенню відеороликів про проблеми та реформи громади для молоді.
– «Катехитичний клас», Парафія Св. Архистратига Михаїла, с. Сівка-Калуська. Створення парафіяльного навчально – катехитичного класу при Парафії УГКЦ.
– «Цікаві сходини», Cтрийський осередок Спілки Української Молоді в Україні, парафія святих Володимира і Ольги, м. Стрий. Проведення сходин для дітей та молоді, використання інтерактивних настільних ігор та вправ.
– «Промоція волонтерства та соціального служіння серед парафіяльної молоді»,храм Покрови Пресвятої Богородиці, с. Гаї, Підтримка дітей через навчання про те як використовувати внутрішні ресурси для побудови активної життєвої позиції.
– «Запровадження системи роздільного збору відходів в с. Крилос», Парафія Успіння Пресвятої Богородиці, с. Крилос. Запровадження системи роздільного збору відходів в локальній громаді
«Підліткова школа по деревообробці та обробці заліза», Парафія Матері Божої Неустанної Помочі УГКЦ Донецький екзархат м.Запоріжжя. Начання базових навичок у обробці деревяних та металевих виробів для дітей 10 -16 років.
– «Добре серце», Парафія Святих Апостолів Петра і Павла, м.Вижниця. Підтримка безкоштовним гарячим обідом і соціальним хлібом найбільш незахищених громадян: потребуючих сиріт, перестарілих, переселенців з зони АТО.
– «Змінюємося самі –змінюємо країну», Радехівський центр «Молодіжні ініціативи, м. Радехів. Створення молодіжного простору.
– Дитячий простір, Храм Почаївської Матері Божої, УГКЦ. м.Кам’янець-Подільський, Обладнання дитячого простору при парафії.
– «Гаджет – це доступно». Парафія Святої Софії-Премудрості Божої , УГКЦ с. Петропавлівська Борщагівка. Навчання для людей літнього віку як користуватися технікою, щоб покращити зв’язок з родичами і друзями.
– Школа волонтерства “Простір добрих справ”, ГО «Агенція розвитку громад «Інтонація ЗМІН» м. Смига. Проведення тренінгів про волонтерство в дії, робота в команді, проєктний менеджмент.
– «Особливі таланти – особливих дітей», громада Храму Сергія Послушного ПЦУ Волинська обл. м. Рожище. Популяризація мистецтва і стимулювання дітей з вразливих верств населення до занять творчістю.
– «Волонтеримо разом – це круто», ГО «Сприяння розвитку села»; с. Рогізне. Духовні зустрічі при церкві, майстер-класи з виготовленням прикрас та виробів.
– «Центр дозвілля, народної творчості та духовного розвитку дітей», Парафія Святого Олександра Патріарха Царгородського, УГКЦ, смт. Нижні Сірогози. Створення дитячого простору, заходи популяризації національного мистецтва.
– «Діла милосердя», Релігійна громада УГКЦ Пресвятої Богородиці Владичиці України, м. Червоноград. Популяризація волонтерського руху серед молоді.
– «Вчасно навчайся – безпечно катайся», ГО “Молодіжний центр «Творці», Добропільска ОТГ. Програма допомоги по ремонту велосипедів та навчанню правил безпеки для багатодітних сімей.
Школа волонтерства «К», м. Сєвєродонецьк. Проведення школи волонтерства.
«Де предки дивляться на нас (Знайти, зберегти, прочитати)», с. Вовків. Сприяти навчанню та громадської активності сільської молоді, через залучення до створення фото-виставки.
 

Дякуємо всім хто взяв участь у конкурсі! Сподіваємося вже скоро побачити реалізацію ваших проєктів!

Благодійники: