^
Будь зміною!

Відкрито набір учасників на програму Школа відповідального служіння у 2018 р.

4 навчальні дні у громаді, ґрант на релізацію соціальної ініціативи та менторський супровід від професіоналів – у Львівській освітній фундації вдруге стартує навчальна програма “Школа відповідального служіння” (ШВС) для релігійних громад України.

 

 

Що таке ШВС?

  • Це унікальна освітня програма ефективного розвитку громади. Це реальна можливість релігійної громади підвищити якість своєї соціальної роботи та вийти за рамки.

 

У чому унікальність?

  • ШВС – це річна модульна навчальна програма у поєднанні з практичним напрацюванням стратегії для конкретної громади щодо подальшої роботи з цільовими групами, громадою, бізнесом. У процесі навчання учасники працюють над власним проектом та розробляють  методи локального фандрейзингу у супроводі менторів. По завершенні програми беруть участь у конкурсі грантів та мають можливість отримати фінансування для реалізації своїх проектів, що дозволить послідовно та стабільно розвивати свою громаду.

 

 

Хто учасники?

  • У 2018-2019 рр. ми відвідаємо 4 релігійні громади, кожна з яких має бути представлена священиком та активними членами громади (не більше 15 осіб).

 

Як відбуватиметься програма?

  • На чотирьохденний модуль у кожну з громад приїжджатимуть тренери, котрі разом з учасниками оцінюватимуть громаду та розроблятимуть її соціальний паспорт, дорожню карту розвитку громади, а також реальний соціальний проект, що матиме у майбутньому реальний вплив на громаду.
  • За кожною з громад буде закріплений ментор, що супроводжуватиме та допомагатиме в реалізації проекту.
  • Під час програми кожна з громад має організувати мінімум 1 відкритий фандрайзинговий захід і таким чином внести свою фінансову частку в реалізацію проекту громади.
  • Кожна з громад-переможців отримає від Львівської освітньої фундації ґрант в розмірі 75 000 грн на реалізацію проекту громади.

 

Умови участі у конкурсі:

  • Попередня співпраця з Львівською освітньою фундацією (мінімум 2 роки);
  • Заповнена аплікаційна форма з мотиваційним листом на тему: практичне значення соціального служіння церкви у моїй громаді
  • Скан листа підтримки від єпископа/місцевого представника влади

 

Після завершення навчальної програми учасники будуть:

Знати: де шукати інформацію про міжнародні та національні грантові можливості, як залучати кошти від організацій та приватних донорів, основні техніки менеджменту проектів, як розробити стратегію роботи соціального напрямку на парафії, як і коли краще комунікувати про свій проект, як працює SMM.

Вміти: готувати аплікаційні форми до подачі на грантове фінансування, використовувати техніку SWOT-аналізу, формувати проектні команди, вести ефективну комунікацію з владою, ЗМІ, іншими парафіями та організаціями, підготувати всі необхідні документи для звітування по проекту.

Мати: розроблений SWOT-аналіз громади, соціальний паспорт громади, дорожню карту розвитку громади в якій проживають, розроблену ідею проекту, підготовану до подання на фінансування, напрацювання стратегії PR-кампанії проекту, випрацювані з ментором ідеї для розвитку соціального служіння.

 

Коли і куди подавати заявки на участь у програмі?

 

Детальніше

school.of.liable.ministry@gmail.com

Керівник програми – Наталя Шалата

Академічний директор – Станіслав Клосовський

Благодійники: