^
Будь зміною!

Розпочато набір учасників на “Школу відповідального служіння” – 2019

 

Втретє, команда Львівської освітньої фундації, розпочинає набір на унікальну навчальну програму “Школа відповідального служіння” для релігійних громад України.

 

 

“Школа відповідального служіння” – це річна модульна навчальна програма у поєднанні з практичним напрацюванням стратегії для конкретної громади щодо подальшої роботи з цільовими групами, громадою, бізнесом.

 

Особливість програми: У процесі навчання учасники працюють над власним проектом та розробляють методи локального фандрейзингу у супроводі  менторів. По завершенні програми беруть участь у конкурсі грантів та мають можливість отримати фінансування для реалізації своїх проектів, що дозволить послідовно та стабільно розвивати громаду. Цьогорічна Школа має на меті залучити та активізувати молодь у громадах. Водночас дати інструменти співпраці молодшого та дорослого поколінь. 

 

 

Учасники програми: 6 релігійних громад. Команда яких, повинна бути представлена священиком та активними членами громади (не більше 15 осіб), з них 50 % молоді. 

 

Умови участі у конкурсі: 

  • попередня співпраця з БО “Львівська освітня фундація” (рік і більше); 
  • заповнена аплікаційна форма та мотиваційний лист; 
  • скан листа-підтримки від єпископа/місцевого представника влади. 

 

Коли і куди подавати заявки на участь у програмі? 

Аплікаційна форма на участь у програмі буде відкрита для заповнення з 20 по 30 серпня (23:59) за цим посиланням: https://cutt.ly/iwds34O

 

Як відбуватиметься програма? 

  • Чотириденний навчальний модуль на терені громади-учасника. Під час навчання учасники з допомогою професійних тренерів виявлятимуть потреби громади, розроблять соціальний паспорт та дорожню карту розвитку громади, а також навчаться планувати соціальний проект, що матиме у майбутньому реальний вплив на громаду.
  • За кожною з громад буде закріплений ментор, який супроводжуватиме та допомагатиме впродовж реалізації проекту.
  • Під час програми кожна з громад має організувати мінімум 1 відкритий фандрейзинговий захід і таким чином внести свою фінансову частку в реалізацію проекту громади.
  • Кожна з громад-переможців отримає від БО “Львівської освітньої фундації” ґрант в розмірі 75 000 грн на реалізацію проекту.

 

 

Цінність програми для громади-учасника? 

 

Знання: з проектного менеджменту; як залучати кошти від Благодійних Фондів; де шукати інформацію про міжнародні та національні грантові можливості; як сформувати стратегію роботи у соціальному напрямку на парафії; способи та інструменти комунікації про проект зі ЗМІ.      

 

Вміння: підготувати аплікаційну форму для подання на грантове фінансування; використовувати техніку SWOT-аналізу; формувати проектні команди; вести ефективну комунікацію з владою, ЗМІ, іншими парафіями та організаціями; підготовка всіх необхідних документів для звітування по проекту.                              


В результаті навчання громада-учасник матиме розроблений SWOT-аналіз громади, соціальний паспорт громади, дорожню карту розвитку громади в якій проживають, розпрацьовану ідею проекту, підготовану до подання на фінансування, напрацювання стратегії PR-кампанії проекту, випрацювані з ментором ідеї для розвитку соціального служіння.

 

 

Якщо у Вас виникають питання, просимо звертатися до керівниці програми:

Наталя Шалата

e-mail: school.of.liable.ministry@gmail.com

телефон: +38 068-707-40-11 

Благодійники: