^
Будь зміною!

Стартував набір учасників програми “АктивуйСя”

АктивуйСЯ – це програма розвитку потенціалу малих громад Львівщини в рамках програми “Розвиток волонтерства в громадах” Львівської освітньої фундації та Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА

 

 

Мета: Підтримати розвиток культури та міжсекторальної співпраці у 10 громадах Львівської області шляхом реалізації комплексної культурно-освітньої програми та мікроґрантування.

 

Географія програми: Львівська область

 

Цілі програми:

 • підтримка ініціатив, спрямованих на соціальний, культурний і освітній розвиток сільських територій;
 • підтримка ініціатив, спрямованих на соціалізацію та залучення до життя громади дітей та підлітків сиріт, напівсиріт, тих, що опинились у складних життєвих обставинах;
 • розвиток волонтерства в малих локальних громадах;
 • налагодження співпраці між державою, церквою та громадським середовищем заради сталого розвитку громади;
 • поширення ідеї створення мережі постійнодіючих молодіжних волонтерських осередків.

    

Хід реалізації програми

Ініціативна група подає до Львівської освітньої фундації (далі – ЛОФ) заявку на участь у програмі, після чого експерти ЛОФу та Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА (далі – Департамент) оберуть 10 громад-переможців. Далі громади-переможці повинні організувати в громаді за фінансової підтримки Департаменту (не більше 10 000 грн.) фандрайзинговий захід – фестиваль з метою збору коштів на реалізацію запланованого проекту. Після успішного проведення заходу громади-учасники отримують від ЛОФ міні-ґрант у розмірі 20 000 грн. на реалізацію соціального проекту, а зібрані під час заходу кошти використовують як власний внесок у реалізацію проекту.

 

Дорожня карта програми

 1. 2-17 квітня – Прийом заявок на участь за встановленим зразком.
 2. 17-22 квітня – Відбір 10 громад-учасників проекту.
 3. 27 квітня – тренінг для відібраних учаснків
 4. 1 травня – 30 серпня – Підготовка та проведення в громадах локальних фандрайзингових заходів – благодійних фестивалів. Зібрані кошти під час заходу – основа для реалізації проекту громади.
 5. 30 серпня – 15 вересня – Мікроґрантування проектів від Львівської освітньої фундації як додатковий ресурс для реалізації.
 6. 15 вересня -15 грудня – Реалізація заявленого соціального проекту.
 7. 15 грудня – Підбиття підсумків програми – форум учасників.

 

Умови участі в програмі:

 1. Обов’язкова наявність команди організаторів проекту: Народний дім / бібліотека (на вибір), місцевий священик (священики), а також активні представники громади.
 2. Наявність обґрутнованої ідеї сталого соціального проекту в громаді з обов’язковим залученням сімей в кризі та / або дітей-сиріт та дітей в складних життєвих обставинах.
 3. Наявність зареєстрованої неприбуткової (громадської, благодійної, релігійної) організації та рахунку в банку.

 

УВАГА! Заповнені заявки за встановленим зазком необхідно надіслати на електронну скриньку uklviv@ukr.net з позначкою “На програму АктивуйСЯ” до 17 квітня включно. Взірець заявки можна завантажити тут

 

Благодійники: