^
Будь зміною!

Визначено переможців освітньо-грантової програми “Сильна Громада”

Протягом жовтня ми відвідали 6 міст, проїхали близько 700 км., познайомились з 29 громадами, напрацьовали стільки ж ідей,  прийняли сотні телефонних дзвінків, організовували індивідуальні зустрічі і отримали 20 грантових заявок.

 

“Сильна громада” – це не просто конкурс заявок. Ця програма поєднює в собі навчальну і грантову частину. У навчальній частині зареєстровані учасники пройшли одноденне навчання. Проаналізували проблеми, навчились основи управління проектами, написання грантової заявки та пробували фандрейзити методом гри. 

 

Відео з навчальних тренінгів:

 

Та інтерв`ю з учасниками програми:

 

Тренери:

Софія Сидоренко – тренерка з проектного менеджменту. Має досвід реалізації таких комерційних проектів як Leopolis Grand Prix, Свято Вірменської вулиці, Поливаний понеділок, а також таких освітніх некомерційних проектів як Літня Школа Лідерства, Школа Відповідальних Громадян, а також Майстерня Активних та ін. Весь практичний досвід об`єднаний з методологічними знаннями та представлений в тренігових матеріалах. Має досвід викладання як в Україні, так і закордоном. Екоактивістка та затята оптимістка:)

 

Станіслав Клосовський – випускник НУ “Львівська політехніка” та Українського Католицького Університету. З 2012 по 2015 рр. Працівник БО “Фундація Духовного Відродження” УГКЦ. З квітня 2016 р. співзасновник та керівник проектів ГО “Простір вільних ініціатив”. З лютого 2017 до сьогодні координатор низки проектів та програм БО “Львівська освітня фундація”. Тренер з тематик: Комунікації та PR, візуальний стиль організації та дизайн, проектний менеджмент, партнерства в локальних громадах.

 

Надія Януш – випускниця та знову студентка Українського Католицького Університету факультету Наук про здоров`я людини. Уже четвертий рік займається громадською діяльністю і має досвід організації молодіжних волонтерських проектів. Працівниця БО “Львівська освітня фундація”.

 

Дякуємо Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Р.Іваничука,  Катедральному Храму Успіння Пресвятої Богородиці міста Стрий, Радехівській РЦБС, Молодіжному хабу “Космодром” у м.Червоноград та Бродівській районній бібліотеці для дітей за безкоштовне місце проведення для наших тренінгів.

 

Отож, переможці:

  1. Проект “Створення молодіжного центру та історично-краєзнавчого музею у бібліотеці”, Бібліотека-філія с. Сасів Золочівської центральної бібліотечної системи, бібліотекар Віра Александрович
  2. Проект “Формування активного осередку молоді с.Підгірці на засадах волонтерства, моралі, працелюбності, культури, християнських цінностях та віри в себе і свої сили”,Парафія Воздвиження Чесного Хреста і св. Йосифа(Обручника) УГКЦ, о. Тарас Дзьоба
  3. Проект “Створення музичних кімнат у  народному домі с. Заболотці” Заболотцівська сільська рада, Руслана Пашко
  4. Проект “Нова мистецька школа у с. Гніздичів” ГО «Арт-розвиток Гніздичівської громади», Марта Абрамів
  5. Проект “Створення ігрового простору для дітей та молоді на базі приміщення бібліотеки в селі Велика Воля” Бібліотека села Велика Воля, Мирослава Левицька

І також 15 листопада, ми дооберемо ще декілька доопрацьованих проектів-переможців.

 

Програма реалізовується у співпраці з Українською Галицькою Асамблеєю.

 

Бажаємо успіхів у реалізації проектів всім переможцям!

 


#можливості #львівщина #сильнагромада

Благодійники: