^
Будь зміною!

БУР: історія“Будуємо Україну разом”
– це культурно-освітній проект БО “Львівська освітня фундація”, який через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності за свою країну.

 
Untitled design (25)  

ЩО МИ РОБИМО?

1. Ремонтуємо помешкання сімей, що опинилилися у складних життєвих обставинах. Ми допомагаємо сім’ям героїв АТО, багатодітним малозабезпеченим сім’ям, сім’ям із дітьми з особливими потребами.

 

Q8PmSJn

         
2.  Облаштування громадських просторів для спілкування.

 

Untitled design (26) 

3. Створення молодіжних хабів, що продовжують нести місію БУР на місцях.

 

Untitled design (27)

 

4. Урбаністика та вуличне мистецтво (мурали, графіті, написання віршів на стінах).

 

Untitled design (28) 


ЯКИМ ЧИНОМ ЦЕ РЕАЛІЗУЄТЬСЯ?

Ми організовуємо волонтерські табори по всій території України, завдяки яким волонтер отримує можливість:
* подорожувати містами України, пізнавати та відкривати для себе Україну з нового ракурсу;
* допомагати сім’ям, які опинилися у скрутному становищі, ремонтуючи їхні помешкання;
* знайомитися та спілкуватися з однодумцями, формувати мережу друзів з різних куточків України та світу;
* відпочивати з користю для свого розуму, душі і тіла.

Унікальність нашого табору в тому, що ми привозимо волонтерів з різних куточків України, які працюють спільно з місцевими добровольцями до обіду, а ввечері маємо спільну культурно-освітню програму, спрямовану на саморозвиток.

Untitled design (24)


ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ?

БУР був заснований у 2014 році працівниками БО “Львівська освітня фундація”, які вірили у самоорганізацію молодих українців як рушійну силу змін. Спільними зусиллями волонтерів та місцевих жителів Краматорська, нам вдалось відремонтувати 25 пошкоджених обстрілами квартир у м. Краматорськ. З того часу і до сьогодні ми продовжуємо допомагати сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах з різних регіонів країни, залучаючи активну українську та іноземну молодь.

Так, у 2016 році було охоплено 11 міст впродовж  92 дні спільної праці, залучено 391 волонтера з 23 областей України та 17 волонтерів-іноземців із США, Росії, Литви, Польщі та Угорщини. А відтак, ми отримали такі результати: 40 відремонтованих помешкань, 12 облаштованих громадських просторів, з яких 1 для собак, 14 муралів та графіті, 17 написаних віршів у містю, що не може не тішити.

 

zvit-bur-2016

 

ПЛАНИ НА 2017 РІК

Цьогоріч ми плануємо стартувати табори вже у березні та працювати до кінця жовтня та провести 28 таборів у 14 містах східної, центральної, південної та західної України. До табору пргнемо залучити близько 1000 волонтерів з усіх регіонів України та закордону. 

 

unnamed

 

 Ми віримо, що зміна життя однієї людини неодмінно веде до змін сотень людей і процесів, а зрештою – до змін цілої країни та світу.