^
Мотивуємо молодь до дії

Проект “Розвиток волонтерства в громадах”

Проект "Розвиток волонтерства в громадах" створений для активізації місцевої молоді при парафіях навколо вирішення проблеми соціалізації, навчання та виховання дітей-сиріт, напівсиріт та "дітей вулиці".

 

Протягом 2016 року ми отримали понад 200 ініціатив від молодіжних волонтерських організацій зі всієї України, які мали на меті покращити життя дітей та молоді у складних життєвих обставинах. В рамках конкурсу міні-грантів було підтримано 71 проект у 14 областях України. Наше завдання щороку залучати та підтримувати все більше активної молоді на парафіях, яка прагне допомагати дітям-сиротам, напівсиротам, дітям у складних життєвих ситуаціях та дітям вулиці залучаючи їх до різних активностей. Така праця на благо дітей сприяє розвитку і позитивним змінам кожного селища чи містечка.

 

Проект "Волонтерський рух" у с. Дережичі, Львівська область. 

Щиро радіємо, що багато ініціатив з тимчасових стають стабільними. Це говорить про велике бажання та зацікавленість волонтерів допомогти дітям-сиротам, напівсиротам та дітям вулиці змінити своє життя та адаптуватися в суспільстві. Такі ініціативи активізовують і згуртовують молодих людей навколо вирішення актуальних проблем, а також залучають потребуючих дітей та молодь у життя парафії, допомагають їм змінити спосіб мислення, формують відчуття відповідальності перед Богом та людьми.

 

 

Volunteer movement

         Карта проектів, які були затверджені у 2016 році

 

Серед проектів, які затвердила рада ЛОФ 2016 року, стали: організація волейбольного майданчика та спортивного гуртка, відкриття спортзалу, заснування двох парафіяльних катехитичних шкіл, створення ігрового куточка у катехитичній школі, поповнення катехитичної бібліотеки, створення консультативного центру в університеті. Загалом проекти були пов’язані з побутом, дозвіллям та навчанням дітей-сиріт.

 

Всі ці проекти - наша спільна перемога і свідчення того, що волонтерський рух в Україні - це рушійна сила змін нашого суспільства.  Тішимося, що доєдналися до втілення ідей в життя та зробили свій внесок в покращення життя дітей та молоді у складних життєвих обставинах. Якщо ти молодий, ініціативний та готовий діяти - запрошуємо до співпраці.

 

Деталі конкурсу міні-грантів у 2017 році.

 

Координатор проекту: Мар'яна Кащак

+38(068) 706 17 09

 

Асистент проекту: Станіслав Клосовський

+38 (093) 486 74 06 

 

e-mail:  lviveduproject@gmail.com 

Благодійники: