^
Мотивуємо молодь до дії

Родинний центр “Рясне”

На світі немає більш відповідальної, захоплюючої і разом з тим більш важкої справи, ніж народити і виховати дитину. У період освоєння нової для себе ролі мами або тата, кожен з нас потребує нової інформації, знань навичок і підтримки. Збагачуючи свої знання і практичні навички в дивовижній справі виховання і спілкування з дитиною, кожна мама і кожен тато удосконалює і розкриває себе, стаючи більш щасливим разом із своєю сім'єю. Ми впевнені, що в сучасному світі дуже важливо пропагувати здорові цінності та правильно будувати гармонійні стосунки між батьками та дітьми.

 

Тому 12 серпня 2015 року в одному з мікрорайонів міста Лева почав роботу осередок сімейного дозвілля - родинний центр "Рясне". Новий навчальний рік в центрі розпочало понад 160 дітей, розвивати свої таланти їм допомагають 10 кваліфікованих викладачів.

 

family-center

Юні леви на тренуванні

Наші основні завдання:

  • сприяти збереженню та розвитку родини;
  • всебічний розвиток дорослих та дітей;
  • спільне сімейне дозвілля

 

Робота центру здійснюється за наступними напрямками:

  • дошкілький, де наймолодші дітки відвідують садочок та міні-садочок, а також готуються до школи.
  • спортивний - навчаються основам боксу, займаються хореографією та оздоровчою гімнастикою
  • вивчення англійської мови: 2 рази на тиждень в міні-садочку та 2 рази в групах
  • творчий - тут дітки займаються арт-дизайном, малюють, відвідують вокально-театральну студію та навчаються грі на гітарі
  • організація дитячих свят та днів народжень

 

За час роботи ми успішно провели 5 навчальних таборів, з них 2 були англомовні, а до літнього долучились носії мови - професор Джон Вайт та 4 студентів зі США.

 

family-center3

Літній англомовний табір зібрав більше 50 учасників

 

Особливістю нашого центру є те, що ми пропонуємо низку занять і для батьків. Таким чином, найстарші учні можуть покращувати свої знання з англійської мови, арт-дизайну та східних танців.

 family-center

Заняття вокально- театральної студії

 

Нещодавно також почав свою роботу батьківський клуб "Гніздо", де татусі та матусі можуть послухати цікаві тренінги, відвідати різноманітні майстер-класи та поспілкуватись. Щоп'ятниці ввечері обговорюємо цікаві теми та питання, які найбльше хвилюють батьків у вихованні дітей.

 

У нас буде цікаво усім, незалежно від віку 🙂

 

Для отримання додаткової інформації запрошуємо  в гості:

м. Львів, вул. Т. Шевченка, 370а

у будні з 10:00 до 20:00

тел. 068 917 06 02; 063 207 44 57    

e-mail: riasnecenter@lef.org.ua

Благодійники: