^
Будь зміною!

“Осіння соціальна школа “Старшого брата”: як це було!

“Старший брат” не оминає нагоди разом провести час зі своїми лідерами та зустрітися у Львові. Цього разу ми мали надзвичайно цікаву сезонну зустріч. Школи “Старшого брата” роблять акцент на корисному дозвіллі, навчанні та знайомстві з проектами “Львівської освітньої фундації”. 
 
27-29 жовтня 2017 року 50 учасників програми “Старший брат”, серед них  матері, дітки та наставники, знову приїхали до Львова. В рамках Школи було проведено близько 10-ти майстер-класів та екскурсій для дітей, а дорослі навчалися та практикували навики волонтерства. 
Дякуючи підтримці наших партнерів RAZOM for Ukraine та Toy-Drive, дітки у рамках школи змогли власноруч зробити стільці, помалювати на піску, повозитися на ковзанці та отримати гарні набори шкільного приладдя. 
Наставники та матері діток теж не залишилися без діла. Наставники допомагали навести порядок у сім’ї самотнього батька у рамках проекту “Добрий сусід”, а в цей час матері діток разом сортували одяг спільно із Львівською спільнотою взаємодопомоги. Вже вдруге поспіль ми акцентуємо на соціальній складовій, щоб поширювати їдею допомоги один одному у громаді. Вважаємо, що саме це є гарантом побудови сильного громадянського суспільства. Цього разу три проекти “Львівської освітньої фундації”, а саме – “Старший брат”, “Будуємо Україну разом” та “Добрий сусід” – працювали на одному об’єкті – в будинку самотнього батька. Годі й жадати сильнішої синергії та поєднання проектів ЛОФ, що є важливим завданням нашої організації. 

“Старший брат” не лише надає через менторство психоемоційну підтримку діткам, а й формує лідерів, які мають сміливість та бажання брати на себе відповідальність за громаду, сім’ю, сусіда. Саме тому програма школи завжди дуже насичена та різнопланова і містить елементи волонтерства, мистецьких практик та навчання.
Нашими партнерами у Львові у процесі проведення Школи були: НРЦ “Джерело”, Перша Львівська Медіатека,Соціальна майстерня, Сенсотека, King Cross Leopolis, UCUkids, Центр Анімації, ЛКП “Лев” та ін.
Щиро дякуємо нашому жертводавцю Фонду Джинджер УКОФ за підтримку проекту та моживість  розвивати напрям наставництва в Україні щодня.

Благодійники: