^
Будь зміною!

Школа відповідального служіння у Надвірній

 

Як розповідає наша колега Віра Пасішнюк про Надвірну , що це дуже атмосферне місто. І ми повністю її підтримуємо! Сюди нас запросив о. Андрій Будзак та зібрав команду ініціативних мешканців. За чотири дні ми напрацьовували карту ресурсів громади, говорили про ціннісний підхід до управління, про проблему, потребу, потенціал та про комунікацію.  Як написав тренер програми Станіслав Клосовський:

 

“Добро починається з нас – віримо, дискутуємо, застосовуємо у повсякденному житті та служінні”

 

Нагадуємо, Школа відповідального служіння (ШВС) – річна програма розвитку громад. Унікальність її в тому, що ми приїжджаємо у вашу громаду та практично напрацьовуємо спільно стратегії для конкретної громади щодо подальшої роботи з цільовими групами, громадою, бізнесом.

 

 

Ще одним тренером є о.Ростислав Пендюк –  священик храму Преображення м. Львова, Голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ. Закінчив Люблінський Католицький Університет, а також програму “Управління неприбутковими організаціями” Інституту лідерства та управління УКУ, навчається на програмі МВА Львівської бізнес-школи. 

 

“Не бійся жити, не бійся творити, не бійся бути собою”

 

Програма реалізовується за підтримки фонду Kerk in Actie (Церква в дії), Нідерланди. Детальніше про програму та інші проекти на нашій сторінці FB:

https://www.facebook.com/lvivedufound/ 

 

Запрошуємо до перегляду відео-інтерв’ю учасників: 

 

Благодійники: